[ zamknij ]

O APOGEO

PDF Drukuj

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań pomiarowych dla branż: geodezja, budownictwo, GIS, a także drogownictwo, przemysł i ochrona środowiska. Wyznacznikiem naszego działania jest zadowolony Klient, dlatego nieustannie rozwijamy się dla Ciebie. Dbając o naszych Klientów, proponujemy najlepsze rozwiązania, zarówno w obszarze produktów, jak i szeroko rozumianej współpracy.

Posiadamy autoryzację do sprzedaży ponad 30 marek handlowych, w tym m.in.: AMPERE, Hi-Target, Trimble, Carlson, Agatec, Leica, South. Dla naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć niniejszą stronę, poświęconą marce AMPERE. Znajdziesz tu informacje o wszechstronności zastosowania farb AMPERE w licznych branżach i dziedzinach, dla których produkty zostały zaprojektowane. Podpowiemy Ci także jaką farbę najlepiej wybrać dla Twoich, indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy Cię także do naszego Sklepu ON-LINE APOGEO, w którym szybko i tanio kupisz wybrane przez Ciebie produkty. Czekamy na Ciebie również w naszym sklepie w Krakowie, a jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy!

Odwiedź nasze pozostałe strony:

www.apogeo.pl
www.hi-target.pl
carlson.apogeo.pl
www.agatec.pl

apogeo_krd